Targi Wydarzenia

Targi Innotrans ponownie przełożone! Znamy nowy termin

Międzynarodowe targi technologii transportowej InnoTrans zostały przesunięte na 2022 rok. Decyzja organizatorów podyktowana została wciąż zmieniającą się sytuacją pandemiczną na świecie. Trzynasta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 20-23 września 2022 r. w Berlinie.

Fot. InnoTrans 2018

– Decyzja o przełożeniu targów InnoTrans do 2022 roku była bardzo trudna – powiedział dr Christian Göke, dyrektor generalny Messe Berlin. – Ostatecznie decydującymi czynnikami był brak pewności planowania i prognozy pandemii na najbliższe miesiące. W obecnej sytuacji nikt nie jest w stanie przewidzieć z wystarczającą pewnością, czy ogólne warunki pozwolą na przeprowadzenie wydarzenia w kwietniu i prezentacji nowych pociągów na ok. 3 km torów kolejowych. To jest wyjątkowym atutem InnoTrans i jego znakiem jakości.

 

Decyzję tłumaczy także dyrektor Mobility & Services.

– Wspólnie z czołowymi graczami z branży zdecydowaliśmy, że InnoTrans może spełnić swoje oczekiwania jakościowe tylko przy udziale międzynarodowym i w swojej zwyczajowej formie. W porozumieniu ze wszystkimi interesariuszami zdecydowaliśmy się zatem ponownie przełożyć wydarzenie, aby zagwarantować wysoką jakość InnoTrans, jako wiodącej w branży platformy marketingowej – powiedział Matthias Steckmann, dyrektor Mobility & Services.

Dodaj komentarz