Raport z Polski Wydarzenia

Tragedia na Dworcu Gdańskim w Warszawie. Nie żyje nastolatka

Dramatyczny wypadek na Dworcu Gdańskim w Warszawie. Na torach zginęła 15-letnia dziewczyna. O sprawie informuje portal TVN Warszawa.

Tragedia na Dworcu Gdańskim w Warszawie. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.
Tragedia na Dworcu Gdańskim w Warszawie. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 listopada, chwilę po godz. 16.00. Jak wynika z pierwszych informacji, pod pociąg Kolei Mazowieckich wtargnęła osoba postronna.

Pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa – Zachodnia – Ciechanów potrącił 15-letnią dziewczynkę, która z nieznanych przyczyn znalazła się na torach – informuje Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, cytowany przez TVN24.

 

Dziewczynka zginęła na miejscu. Dlaczego znajdowała się na torach? Przyczyny wypadku i jego dokładne okoliczności wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.

W związku ze zdarzeniem w okolicy stacji Warszawa Gdańska ruch pociągów był utrudniony, o czym informował Warszawski Transport Publiczny.

– Z powodu zdarzenia w rejonie stacji Warszawa Gdańska utrudnione jest kursowanie pociągów SKM linii S3 oraz pociągów KM. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub mogą kursować w skróconej relacji – brzmiał komunikat WTP.

Dodaj komentarz