Konferencja Wydarzenia

Transport-Tabor-Technologia. Zapraszamy na konferencję techniczną POLREGIO S.A.

Inwestycje taborowe i obszar techniczny – to tematy I Konferencji Technicznej POLREGIO S.A. “Transport-Tabor-Technologia”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 maja w Hotelu AMBASADOR Premium w Łodzi. Organizatorem wydarzenia są Polska Izba Kolei oraz POLREGIO.

Fot. POLREGIO
Fot. POLREGIO

POLREGIO S.A, jako największy pasażerski przewoźnik w Polsce, konsekwentnie realizuje działania rozwojowe i dąży do ugruntowania dominującej pozycji na rynku regionalnych kolejowych przewozów pasażerskich. W oparciu o fundamentalny cel, jakim jest oferowanie usług przewozowych o jak najwyższej jakości, z determinacją realizuje strategiczne projekty inwestycyjne. Tym jest m.in. szeroko zakrojona strategia taborowa POLREGIO, która pozwoli odpowiedzieć na rosnące wymagania ze strony podróżnych.

W najbliższych latach POLREGIO zakupi 98 jednostek taborowych. Spółka, we współpracy z samorządami wojewódzkimi, złożyła wniosek w ramach KPO na zakup 20 ezt w woj. małopolskim, po 14 szt. w woj. łódzkim i warmińsko-mazurskim, 12 szt. w woj. lubelskim, po 10 szt. w woj. pomorskim i lubuskim, 8 szt. w woj. wielkopolskim oraz po 5 szt. w woj. dolnośląskim i świętokrzyskim.

POLREGIO największym beneficjentem w konkursie CUPT na zakup taboru

Planowane inwestycje taborowe, kwestie utrzymaniowe oraz cyfrowa transformacja technologiczna to tematy, których z pewnością nie zabraknie w trakcie majowej konferencji.

Szczegóły i rejestracja na wydarzenie: www.izbakolei.pl

Dodaj komentarz