Publikacje Firm Raport z Polski Wydarzenia

Ulgi w branży produkcyjnej [WEBINARIUM]

Arena Advisory, jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce, zaprasza do udziału w webinarium poświęconym ulgom w branży produkcyjnej. Ekspertami wydarzenia będą doradcy podatkowi: Bartosz Mroczkowski oraz Piotr Brodzik z Arena Tax.

Webinar odbędzie się w czwartek 18 maja o godz. 11.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (po wcześniejszej rezerwacji).

Dlaczego ten temat?

Od 2022 r. zwiększyło się portfolio ulg podatkowych, z których mogą skorzystać podatnicy. Lista ulg uległa znacznemu rozszerzeniu, dając przedsiębiorcom zdecydowanie większe możliwości do skorzystania z preferencji podatkowych zarówno w zakresie ekspansji, automatyzacji procesów produkcji, rozwoju nowych produktów jak i wsparcia innowacyjnych pracowników. Dodatkowo ulgi, które już działają w polskim prawie podatkowym od kilku lat mogą być jeszcze bardziej korzystne.

Podczas webinarium podatkowego zaprezentujemy przegląd ulg podatkowych przeznaczonych dla branży produkcyjnej. Odpowiemy także na pytania:

  • Jak zapłacić niższe podatki?
  • Na czym polegają zmiany w ulgach już obowiązujących?
  • Jak działają nowe ulgi?
  • Jak najlepiej z nich skorzystać?

Szczegółowe informacje, agenda wydarzenia oraz link do rejestracji na webinar pod adresem: https://arenaadvisory.com/webinar-dla-branzy-produkcyjnej-przeglad-dostepnych-ulg/

Dodaj komentarz