Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Wielkopolskiebilety.pl – nowa strona do zakupu biletów na pociągi KW

Bilet na pociąg Kolei Wielkopolskich kupić można od teraz w łatwy sposób za pomocą strony internetowej wielkopolskebilety.pl.

Poprzez stronę wielkopolskiebilety.pl można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności przelewem bankowym, poprzez BLIK lub za pomocą karty (Visa, Maestro, Master Card). Nowy interfejs zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność.

Dostępne są następujące rodzaje biletów:

  • bilety jednorazowe w jedną stronę wg Taryfy podstawowej z ulgami ustawowymi i handlowymi oraz wg Taryfy RAZEM normalnej i z zastosowaniem zniżek ustawowych (w tym Ty i raz dwa trzy)
  • bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne, kwartalne) wg Taryfy podstawowej z ulgami ustawowymi i handlowymi oraz wg Taryfy RAZEM normalnej i z zastosowaniem zniżek ustawowych.
  • bilety dodatkowe na przewóz psa, roweru, bagażu przy zakupie biletu na przejazd

Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu lub tabletu. Jeśli korzystasz z biletu ulgowego, musisz okazać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi.

Z poziomu strony głównej na stronę systemu sprzedaży biletów online będzie można przejść klikając przycisk Kup bilet pod wyszukiwarką połączeń.

Dodaj komentarz