Raport z Polski Wydarzenia

Wyjątkowe aukcje od Kolei Dolnośląskich dla WOŚP

Przejazd pociągiem w kabinie maszynisty, trzy godziny w nowoczesnym symulatorem jazdy,  a także kolejowe gadżety – Koleje Dolnośląskie grają razem z Jurkiem Owsiakiem! 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w niedzielę 30 stycznia!

Fot. Koleje Dolnośląskie
Fot. Koleje Dolnośląskie

Tegoroczny dochód ze zbiórek oraz licytacji wzmocni standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do aukcji WOŚP tradycyjnie włączyły się Koleje Dolnośląskie, wystawiając na licytację nie lada atrakcje.

Miłośnicy kolei mogą w tym roku wylicytować wyjątkowy przejazd naszym pociągiem – z miejscówką w kabinie maszynisty. Na aukcję wystawiliśmy także kilka godzin treningu na symulatorze jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia Kadr Kolejowych w Legnicy. To prawdziwa gratka, na co dzień niedostępna dla osób niezwiązanych zawodowo z kolejami. Tym bardziej że zwycięzcę zaprosimy do pojazdu hybrydowego, a przejazd odbędzie się w ustalonym oczywiście wcześniej dogodnym terminie, linią 285 z Wrocławia do Świdnicy przez Sobótkę, a na jej otwarcie, jak wiemy, czekaliśmy od lat – podkreśla Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich.

Poczuj się jak maszynista