Polregio Raport z Polski Wydarzenia

Wyrusz z POLREGIO na weekend do Łagowa [ROZKŁAD JAZDY]

POLREGIO zaprasza na weekendowe przejazdy między Zieloną Górą a Łagowem – Perłą Ziemi Lubuskiej. Sobotnio-niedzielne połączenia uruchomione zostały przez Lubuski Zakład Polregio oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego 26 czerwca.

 

Pierwszy pociąg ze stacji w Zielonej Górze wyruszy już 26 czerwca 2021 r. Połączenie powstało z myślą o mieszkańcach Ziemi Lubuskiej i gościach, którzy chcą odwiedzić jedno z najpiękniejszych miejsc naszego regionu w zupełnie inny sposób, bo pociągiem. Niewątpliwym atutem jest również sama podróż, to gratka dla miłośników podróżowania koleją. Na linii z Toporowa do Łagowa na co dzień nie jeżdżą już pociągi pasażerskie. Podróż z POLREGIO to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Łagowa z perspektywy pięknego odrestaurowanego wiaduktu kolejowego na stałe już wpisanego w krajobraz miejscowości. To jednak nie jedyna atrakcja, jaką chcemy zaproponować podróżnym pociągu POLREGIO.

Bilety można nabyć:

  •  w kasach biletowych POLREGIO,
  •  u drużyny konduktorskiej.

Pociąg na trasie do Łagowa zatrzyma się również między innymi w Rzepinie, Torzymiu i Toporowie.

Przykładowe ceny biletów (cena wg. taryfy normalnej):

Ciekawą propozycją są również kupony rabatowe, które otrzyma każdy podróżny wraz z biletem na przejazd. POLREGIO we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami stworzyło specjalną ofertę dzięki której wraz z kuponem rabatowym i biletem kolejowym podróżni między innymi będą mogli odwiedzić zupełnie za darmo najbardziej charakterystyczną łagowską budowlę – mowa oczywiście o baszcie zamku Joannitów, która góruje nad miasteczkiem. Rabat na wejście będzie można również uzyskać w parku linowym w Łagowie, na wyprawę statkiem wycieczkowym po malowniczo położonych łagowskich jeziorach oraz na samodzielną eksplorację z pomocą rowerów wodnych na przystani „Czółno”.

ROZKŁAD JAZDY

Dodaj komentarz