Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Wysiadł z pociągu z cudzą walizką. Szuka go policja [FILM]

Wziął cudzą walizkę i wysiadł z pociągu. Poszukiwaniem złodzieja zajęli się policjanci – teraz funkcjonariusze o pomoc zwrócili się do internautów. Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej opublikowali film z wizerunkiem sprawcy.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca, kilkanaście minut po północy, w pociągu InterCity relacji Bydgoszcz Główna – Bielsko-Biała Główna. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrał walizkę z przedziału bagażowego, a następnie wysiadł na stacji w Tychach.

Wartość rzeczy znajdujących się w walizce oszacowano na 6 tys. zł.

Rysopisy sprawcy: Wiek z wyglądu około 25-30 lat, krótko ostrzyżony, ubrany w czarną koszulkę z logo i fioletowym napisem „Joker”, krótkie sportowe spodenki i czarne, sportowe buty. Na plecach założony szaropomarańczowy plecak.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 857 14 20, 47 85 712 80 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna kryminalny@bielsko.ka.Policja.gov.pl