Raport z Polski Wydarzenia

Zginął na torach. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIE]

Poznańscy policjanci próbują ustalić tożsamość mężczyzny, który poniósł śmierć w wypadku na torach kolejowych. Rozpoznajesz osobę ze zdjęcia? Skontaktuj się z najbliższą jednostką policji.

Do wypadku doszło 9 sierpnia 2023 r. między godziną 4 a 5 rano, nieopodal stacji kolejowej Poznań Dębiec. W wyniku wtargnięcia pod pociąg śmierć na miejscu poniósł mężczyzna. Jak informuje policja, prawdopodobnie to obcokrajowiec. Szczegóły, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny, poznańscy mundurowi przedstawiają na oficjalnej stronie KMP.

– Wizerunek przyżyciowy n/n mężczyzny sporządzony został przez biegłego z zakresu antroposkopii. Mężczyzna mógł być cudzoziemcem. Na lewym przedramieniu posiadał tatuaż z czerwoną różą, na brzuchu tatuaż z głową byka. W chwili zdarzenia mężczyzna był ubrany w kurtkę koloru szarego z podszewką z motywem białych czaszek, spodnie typu bojówki koloru ciemnoszarego/czarnego, T-shirt koloru białego z nadrukiem literowym koloru czarno-czerwonego na przodzie – informuje Małgorzata Meloch z KMP Poznań.

 

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny można kierować do policjantów prowadzących czynności w tej sprawie – tel. 47 77 125 32, lub pod czynnym całą dobę nr 47 77 125 11/12, powołując się na nr sprawy KR.I.5454.7.2024.KK.

O szczegółach zdarzenia przeczytacie poniżej:

Tragedia na torach w Poznaniu. Ruch kolejowy wstrzymany

Dodaj komentarz