Raport z Polski Targi Wydarzenia

Przedstawiciele branży kolejowej zawalczą o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Mistrzowskie zagrania, zacięta rywalizacja i fenomenalne bramki! W najbliższy piątek 18 czerwca na Stadionie „ZAWISZA” w Bydgoszczy odbędą się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Celem Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej jest integracja branży kolejowej, promocja sportu, zdrowej rywalizacji oraz umożliwienie nawiązania wartościowych kontaktów interpersonalnych.

Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników i sponsorów.

– W ostatniej IX edycji wzięło udział 20 drużyn z całej Polski oraz liczne grono sponsorów – mówi Anna Modrzejewska, organizator wydarzenia z ramienia Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. – Dzięki ich zaangażowaniu możemy zapewnić uczestnikom profesjonalną opiekę i nagrody. Kadrę sędziowską na najwyższym poziomie zabezpieczamy dzięki współpracy z PZPN.

 

X edycja Mistrzostw tradycyjnie odbędzie się na bydgoskim Stadionie „ZAWISZA”. Rozgrywki grupowe odbędą się na boiskach treningowych, zaś mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały zostaną rozegrane na płycie głównej Stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka – w miejscu, w którym odbywały się mecze reprezentacji, spotkania ekstraklasy i europejskich pucharów oraz największe lekkoatletyczne zawody.

Rywalizacja sportowa to nie tylko idealny sposób na integrację środowiska kolejarskiego, ale również możliwość promowania firmy. Nawiązane podczas Mistrzostw znajomości mogą realnie przełożyć się na sukcesy w pracy zawodowej, dlatego warto tam być!

Wydarzenie objął swoim Honorowym Patronatem Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Sponsorzy:

 

Dodaj komentarz