global Personalia

Anna Różalska Dyrektorem Handlowym w PKP Cargo International

Anna Różalska została powołana na stanowisko Dyrektora Handlowego w spółce przewozowej PKP CARGO INTERNATIONAL (Grupa PKP Cargo). Swoją funkcję pełni od 1 marca. Do tej pory zajmowała stanowisko Sales Managera w firmie i odpowiadała za zarządzanie działalnością biznesową w segmencie intermodalnym i motoryzacyjnym.

Anna Różalska pracuje w Grupie PKP CARGO INTERNATIONAL od 2020 r., a w Grupie macierzystej PKP CARGO od 2016 r. Wcześniej pracowała w DB Cargo Polska jako Account Manager ds. Transportu Kolejowego i Rozwoju Biznesu oraz Project Manager. W 2016 roku objęła stanowisko Business Development Manager – Intermodal Transport w PKP CARGO CONNECT, a następnie została Dyrektorem Transportu Multimodalnego. Od marca 2020 roku pracuje w PKP CARGO INTERNATIONAL na stanowisku Sales Manager. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

– Anna Różalska posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie i zarządzaniu w zakresie transportu intermodalnego i kolejowego. Posiada szeroką wiedzę o procesach w Grupie PKP CARGO oraz doskonałe kwalifikacje do zarządzania biznesem w Grupie PKP CARGO INTERNATIONAL. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem sprzedażowym, nadzorowanie działań związanych z rozwojem biznesu Grupy PKP CARGO INTERNATIONAL oraz realizację naszych ambitnych celów. Anna Różalska na stanowisku Chief Commercial Officer czeka wiele nowych wyzwań i możliwości. W imieniu całej Rady Dyrektorów życzę jej wielu sukcesów w pracy oraz wielu zadowolonych klientów, zarówno obecnych, jak i nowych- mówi Maciej Walczyk, Prezes Zarządu PKP CARGO INTERNATIONAL.

Dodaj komentarz