Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Koleje Dolnośląskie ze specjalną ofertą na podróże w styczniowy długi weekend

Koleje Dolnośląskie przygotowały ofertę specjalną dla osób wybierających się w podróż w pierwszy w nowym roku długi weekend. Bilety w promocyjnych cenach ważne będą od środowego wieczora (5.01) do poniedziałkowego poranka (10.01).

Fot. KD

Promocyjne ceny biletów dostępne będą w ramach oferty „Weekend z KD”. Ich koszt to 49 zł. Upoważnią one podróżnego do nielimitowanych przejazdów wszystkimi pociągami przewoźnika przez cały długi weekend.

Dolny Śląsk w zimowym wydaniu jest jeszcze piękniejszy. Najbliższy weekend to świetna okazja by wyruszyć w Karkonosze. Osobiście zachęcam do odwiedzenia Gór Sowich i spaceru okolicznymi szlakami. Dzięki specjalnej odsłonie „Weekendu z KD” pasażerowie zyskają szansę na zaplanowanie jeszcze dłuższego wypoczynku w zimowej aurze  – zachęca Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

 

Ciekawe kierunki

Dla fanów białego szaleństwa Koleje Dolnośląskie przygotowały trasy do Szklarskiej Poręby, z której z łatwością dostaną się do stacji narciarskiej na Szrenicy, czy Jakuszyc, stolicy narciarstwa biegowego w Polsce.