Wywiady

Krzysztof Łęcki [TAURUS OCHRONA]: Potrafimy zaspokoić potrzeby branży

Prezes Zarządu TAURUS OCHRONA Group Krzysztof Łęcki wyjaśnił zalety i korzyści jakie posiadane przez firmę doświadczenie i innowacyjne zasoby mogą pomóc polskim kolejom w sprawnym funkcjonowaniu.

Panie Prezesie, w styczniu minęły równe trzy dekady obecności na rynku polskim firmy Taurus Ochrona. Czytelnikom należy się jednak wyjaśnienie bowiem nie jesteście, nazwijmy to, klasyczną agencją ochrony. Czy może Pan przybliżyć obszary działania firmy?

30 lat na rynku, to nie lada wyzwanie. Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma głównie oferując usługę ochrony fizycznej. Po 30 latach zatrudniamy ponad 1000 osób w całej Polsce i jesteśmy liderami w zakresie innowacji w branży bezpieczeństwa.

Zakres usług oferowanych naszym klientom również zdecydowanie się poszerzył. Od wielu lat skupiamy się głównie na ochronie elektronicznej, która w porównaniu do ochrony fizycznej daje dużo większe możliwości zabezpieczenia, w szczególności wszelkiego rodzaju obiektów. Ale nie tylko.

Oferujemy również usługi projektowania i montażu systemów zabezpieczenia technicznego tj. alarmy, kamery, kontrole dostępu, inteligentne domy oraz usługi ochrony w tym monitoring systemów zabezpieczenia technicznego z dojazdem Grup Interwencyjnych (GI), ochronę fizyczną, transport wartości oraz ochronę imprez masowych. W swojej ofercie posiadamy również usługi specjalistyczne takie jak – detektywistyka czy audyty bezpieczeństwa.