Publikacje Firm

MMR Group TransComfort sponsorem konferencji Telekomunikacja i Informatyka na Kolei

16 marca 2022 roku rozpoczęła się w Wiśle konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei”. Organizatorem wydarzenia była Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, natomiast jednym ze sponsorów – MMR Group TransComfort.

XIX edycja konferencji „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” była okazją do spotkania liderów z branży kolejowej w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz interoperacyjności IT. Podczas eventu przeanalizowano najważniejsze kierunki zmian oraz innowacji, a także pokazano już wdrożone systemy i rozwiązania technologiczne w tym zakresie.

MMR Group TransComfort, jako jeden ze sponsorów konferencji, przedstawił swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie diagnostyki prewencyjnej infrastruktury torowej oraz wsparcia IT sektora utrzymania ruchu.

Prelegentem wystąpienia pt. „Telekomunikacja w systemach diagnostyki i sterowania – rozwiązania i praktyki z rynku włoskiego” był Product Manager Adam Mianowski, który przybliżył uczestnikom m.in. system pomiaru obciążeń pionowych SMCV, system bezpiecznej transmisji danych TDS, system analizy i wizualizacji danych diagnostycznych SDC oraz rozwiązania diagnostyczne w sieci LoRa i GSM-R.

MMR Group TransComfort dziękuje za kolejne owocne spotkanie ekspertów branży kolejowej.

Dodaj komentarz