Raport z Polski Tramwaje Wydarzenia

MPK Wrocław otwiera sklep internetowy

To prawdopodobnie pierwszy tego rodzaju sklep w Polsce. MPK Wrocław będzie przez internet sprzedawało ubrania, dodatki i akcesoria z motywami promującymi transport publiczny. Dostępne produkty będzie można zamówić kurierem albo odebrać osobiście w Biurze Obsługi Pasażera.

Fot. MPK Wrocław

Unikatowa, limitowana kolekcja ubrań, przygotowana przez miejskiego przewoźnika, jest już od kilku dni dostępna w sklepach stacjonarnych na dwóch wrocławskich węzłach komunikacyjnych. Teraz trafia ona do internetu, gdzie będzie łatwo dostępna dla fanów transportu publicznego z całego kraju.

Podobne sklepy on-line prowadzone są przez niektórych przewoźników oraz organizatorów transportu z największych zachodnich miast. W Polsce natomiast taki sposób wspierania lokalnych przedsiębiorstw komunikacyjnych jest nowością.

– Autobusy i tramwaje stanowią ważną część życia miasta, a dla niektórych są wręcz życiową pasją. Wiemy to, bo zapytania z prośbami o gadżety MPK Wrocław przychodziły i wciąż przychodzą do nas z całego kraju  – mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. – Uruchamiając sklep internetowy wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom fanów transportu zbiorowego. Sam uwielbiam chodzić w bluzach z kapturem i z czystym sercem mogę zapewnić, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Oferowany w sklepie asortyment to pierwsza z limitowanych kolekcji, którą przewoźnik chce zaoferować fanom publicznego transportu. Składają się na nią:

  • Bluza Retro Tramwaj,
  • Bluza Retro Autobus,
  • Bluza z kapturem I’M SO autoBUSY,
  • Bluza z kapturem granatowa IT’S MY tramWAY,
  • Kubki termiczne,
  • Koszulka z motywem szyn,
  • Gymbag mix,
  • Czapka z daszkiem.

Sklep internetowy będzie czynny od 26 listopada, od godziny 12:00 i będzie dostępny w oficjalnym serwisie internetowym spółki. Kupujący będą mieli możliwość zamówienia produktów kurierem, np. do paczkomatu. MPK przewidziało także opcję odbioru osobistego – w BOP działającym przy ul. Świeradowskiej (krańcówka „Gaj”) lub przy alei Kromera (pętla autobusowo-tramwajowa „Kromera”). W tych samym miejscach może także robić zakupy stacjonarne.

Informacja prasowa MPK Wrocław

Dodaj komentarz