Raport z Polski Tramwaje Wydarzenia

MPK Wrocław podziękowało pracownikom za służbę w czasie pandemii

Spółka MPK Wrocław podziękowała swoim pracownikom za służbę w czasie koronawirusa. W weekend zorganizowała sportowo-rekreacyjny rodzinny festyn. Gwiazdą wydarzenia była Majka Jeżowska.

Fot. MPK Wrocław

Podczas sportowo-rekreacyjnego festynu pracownicy MPK i ich rodziny mogli skorzystać z wielu atrakcji. Były to m.in. przejażdżki końmi i kucykami, fitness dla rodziców z dziećmi, a także koncert Majki Jeżowskiej, a później Alicji Janosz wraz ze składem Vertigo Jazz Club. Wszystko po to, aby „empekowcy” mogli naładować baterie po wyczerpującym roku podczas pandemii.

Chciałbym podziękować za to wszystko co Państwo robicie na co dzień – mówił podczas festynu prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. – Myślę, że tworzycie Państwo naprawdę fantastyczną, mocno energetyczną rodzinę.

 

Festyn sportowo-rekreacyjny jest pierwszym tak dużym wydarzeniem spółki skierowanej dla swoich pracowników i ich rodzin. Środki na jego zorganizowanie pochodzą z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz od sponsorów.

Wszystko po to, aby podziękować i docenić ciężką pracę pracowników MPK w czasie pandemii – mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. – Za to codzienne wstawanie wcześnie rano i wracanie do domu późno w nocy, za te stresy związane z przypominaniem o noszeniu maseczek i wiele dziesiątek dużych i małych spraw. Za to wszystko z głębi serca dziękuję wszystkim pracownikom MPK Wrocław.

Dodaj komentarz