Raport z Polski Wydarzenia

Nowe mundury pracowników Kolei Śląskich

Koleje Śląskie zaprezentowały nowe mundury, które wkrótce nosić będą pracownicy przewoźnika. Premiera miała miejsce na targach TRAKO 2023 w Gdańsku.

Mundury śląskiego przewoźnika są w kolorze granatowym, a na ich wybranych elementach, jak np. kieszonce na koszuli, pojawia się logo spółki bądź barwy z logo spółki, m.in. żółty pasek do sukienki, żółte i niebieskie przeszycia na furażerce.

Mundur kobiecy…

…obejmuje: marynarkę oraz sukienkę, która jest nowością w spółce Koleje Śląskie. Dopełnieniem munduru jest elegancka apaszka, furażerka, pasek i pin z logiem. Ciekawostką jest również fakt, że owa apaszka, poprzez użycie w zdynamizowanej wersji logo spółki odzwierciedla nowoczesność i aktywność, czyli cechy, które definiują stały rozwój spółki Koleje Śląskie.

Mundur męski…

…obejmuje marynarkę, białą koszulę, spodnie, krawat, kurtkę, pasek i pin z logo.

Tkanina, z której uszyty jest mundur, to mieszanka wysokogatunkowej wełny z dodatkiem elastanu o podniesionej trwałości oraz zwiększonej odporności na zużycie i zagięcia. Jest to tkanina najwyższej jakości stosowana w odzieży korporacyjnej, a dodatek elastanu sprawia, że mundur jest wygodny i doskonale sprawdzi się na każdej trasie.

Dodaj komentarz