Konferencja Raport z Polski Wydarzenia

O taborze dla CPK i postępie prac inwestycyjnych. Mikołaj Wild gościem XVIII konferencji “Modernizacja Taboru Szynowego – zakup i utrzymanie”

Jaka jest przyszłość polskiej kolei i taboru? Jak ważna jest ekologia w transporcie szynowym? Na jakim etapie jest największy projekt transportowy w Polsce – Centralny Port Komunikacyjny? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy XVIII konferencji „Modernizacja Taboru Szynowego – zakup i utrzymanie”, która rozpoczyna się w Wiśle.

 

Gośćmi wydarzenia są m.in. Mikołaj Wild, Prezes CPK, Jan Siudecki (online) Dyrektor Departamentu Techniki i Wyrobów UTK, producenci taboru kolejowego, przewoźnicy kolejowi oraz przedstawiciele firm działających w branży transportu szynowego.

Oficjalnego przywitania gości dokonali Adam Musiał, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz Dorota Markiewicz, Dyrektor Biura Izby. Wręczyli oni także Certyfikaty firmom, które wstąpiły w ostatnich tygodniach w poczet Firm Członkowskich Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

 

Czytaj dalej >