Celem PLK SA jest jak najszybsze i przede wszystkim bezpieczne wznowienie prac, a tym samym kontynuacja projektu, który ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Łodzi oraz całego systemu kolejowego w Polsce, a także zapewnienie należytej opieki oraz wsparcia relokowanym w wyniku inwestycji mieszkańcom.
Powiązane artykuły
Płoną dwa pociągi. Nieoficjalnie: podpalenie [FILM]
W okolicach poznańskiego dworca Górczyn płoną dwa pociągi – pasażerski, którym jechali kibice Legii Warszawa oraz pociąg towarowy. Trwa akcja ewakuacyjna i gaśnicza. Pociąg opuściło około 1000 osób. [AKTUALIZACJA godz. 16.25]: Strażacy opanowali już pożar pociągu towarowego, do którego doszło na stacji Poznań Górczyn. Jak informują służby, nadpalił się także pociąg osobowy, którym podróżowali kibice […]
Wagon 803N – (nie)uratowany od zapomnienia
Innym ciekawym wagonem był #210, który na jubileusz 100-lecia tramwajów w Bydgoszczy przemalowano na kremowo-zielono i z numerem #90, jako tramwaj WYSTAWA, woził pasażerów jako wóz turystyczny, głównie na trasie linii 8. W 1996 roku przegubowiec #222 został odnowiony. Wziął udział w paradzie ulicami Bydgoszczy, zorganizowanej na 100-lecie tramwajów elektrycznych w mieście. Był także wykorzystywany […]
Koleje Dolnośląskie od niedzieli przywracają połączenia turystyczne
Koleje Dolnośląskie uruchamiają nowe połączenia – m.in. do Trutnova i Adrspachu Post Views: 3 096




