Raport z Polski Wydarzenia

Pobił kobietę w dworcowej toalecie. Sprawca zatrzymany

Pobił swoją konkubinę w toalecie dworca kolejowego i uciekł. Poszkodowanej natychmiast udzielono pomocy medycznej. Sprawcę zatrzymali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji.

Fot. SOK
Fot. SOK

Do zdarzenia doszło 21 stycznia na stacji kolejowej Świnoujście. W trakcie wspólnego patrolu, policjanci i Strażnicy otrzymali informację o pobiciu kobiety. Jak się okazało, poszkodowana znajdowała się w dworcowej toalecie.

– Po przybyciu na wskazane miejsce funkcjonariusze, natychmiast udzielili pomocy przedmedycznej kobiecie – relacjonują Strażnicy – Poszkodowana podała rysopis partnera, który ją pobił i kierunek jego ucieczki.

 

Wskutek pobicia 51-letnia kobieta doznała licznych obrażeń twarzy. Wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.  

Mundurowi przeszukali teren stacji Świnoujście i ujęli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez pobitą kobietę. Ujęty 43-letni mieszkaniec Świnoujścia został przekazany do dyspozycji Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

Dodaj komentarz