Konflikt w Ukrainie Polregio

POLREGIO nagrodzone za pomoc Ukrainie

POLREGIO S.A. zostało nagrodzone za pomoc mieszkańcom Ukrainy. Wyróżnienie odebrał prezes zarządu spółki Artur Martyniuk, na VIII Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach.

Artur Martyniuk, Prezes Zarządu Polregio S.A.
Polregio nagrodzone za pomoc Ukrainie. Artur Martyniuk, Prezes Zarządu Polregio S.A., w trakcie odbierania nagrody specjalnej.

Nagroda specjalna Polsko-Ukraińska „Wspólna Sprawa” to wyróżnienie dla osób i instytucji, które swoimi działaniami szczególnie przyczyniły się do wzmacniania więzi między Polską a Ukrainą. Artur Martyniuk odebrał nagrodę z rąk Mera Trościańca – Jurija Bowa.

 – Misją Polregio jest zapewnienie bezpiecznego transportu dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też nasza spółka bez wahania i błyskawicznie zaangażowała się  w działania pomocowe dla uchodźców z Ukrainy – powiedział Artur Martyniuk, Prezes POLREGIO. – Szczególne podziękowania należą się wszystkim pracownikom, którzy od początku wojny włączyli się w pomoc dla uchodźców i stworzyli w naszych specjalnych pociągach atmosferę ciepła i empatii – ta nagroda jest przede wszystkim dla nich.

 

Pozostałe nagrody otrzymali: w kategorii „Człowiek” – Paweł Szefernaker, Pełnomocnik Rządu ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym. W kategorii „Samorząd i Miasto” – Miasto Przemyśl, a wyróżnienie odebrał Wojciech Bakun, Prezydent Miasta. Natomiast w kategorii „Organizacja Pozarządowa” – Fundacja Siepomaga, a nagrodę odebrał Jerzy Jurczyński, przedstawiciel Fundacji.

Dodaj komentarz