Pasażer Polregio

POLREGIO uruchomiło codzienne połączenia nad Zalew Siemianówka

POLREGIO, na zamówienie Zarządu Województwa Podlaskiego, uruchomiło codzienne połączenia kolejowe do stacji Siemianówka. Stamtąd na plażę w Rudni nad Zalewem Siemianówka dowiezie pasażerów autobus.

Regularne połączenia realizowane będą od 1 lipca do końca sierpnia. Na niemal 26-kilometrowej trasie pociągi będą się zatrzymywać na stacjach Hajnówka, Narewka i Siemianówka.

Pociągi będą kursowały w relacjach:

  • Białystok (odj. 9:10) – Siemianówka (przyj. 11:07)
  • Czeremcha (odj. 13:01) – Siemianówka (przyj. 14:07)
  • Siemianówka (odj. 11:25) – Czeremcha (przyj. 12:37)
  • Siemianówka (odj. 14:35) – Hajnówka (przyj. 15:00)

Pociągi kursujące w relacjach do/z Siemianówki będą skomunikowane na stacji Hajnówka z innymi połączeniami kolejowymi, m.in. z pociągami REGIO w/z kierunku: Bielska Podlaskiego, Białegostoku, Siedlec, a także dalekobieżnym pociągiem TLK do Gdyni Głównej (przez Białystok, Ełk, Olsztyn).

Autobus dowozowy na plażę w Rudni nad Zalewem Siemianówka!

Uwzględniając sezonowy charakter pociągów w relacjach do/ze stacji Siemianówka, POLREGIO przygotowało dla podróżnych dodatkowe udogodnienie. W ramach biletu zakupionego na przejazd pociągiem, zainteresowani pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośredniego autobusu dowozowego na niezwykle atrakcyjną plażę położoną w miejscowości Rudnia (koło Bondar) nad Zalewem Siemianówka.

Odjazd autobusu sprzed stacji kolejowej Siemianówka zaplanowano o godzinie 11:15, po przyjeździe pociągu REGIO z Białegostoku (przez Hajnówkę) o godzinie 11:07. Powrotny autobus odjedzie sprzed plaży w Rudni o godzinie 14:05 i dowiezie Podróżnych na pociąg REGIO do Hajnówki odjeżdżający ze stacji Siemianówka o godzinie 14:35. Na stacji Hajnówka zaplanowano dogodne skomunikowania na pociągi kategorii REGIO do Siedlec i Białegostoku.

Przejazd autobusem na plażę nad Zalewem odbywać się będzie na podstawie biletu kolejowego POLREGiO na przejazd pociągiem, wystawionym do stacji Siemianówka

Atrakcyjne ceny biletów

Na trasie Czeremcha – Hajnówka – Siemianówka funkcjonuje promocyjna oferta „Połączenie w dobrej cenie”. Dzięki temu ceny biletów na przejazd są niemal o połowę tańsze niż w taryfie podstawowej POLEGIO. Przypominamy, że są honorowane ustawowe uprawnienia do ulg na przejazd koleją.

Bilety są dostępne w kasach biletowych, w automatach biletowych (zainstalowanych w pojazdach), poprzez własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilety można też kupić w pociągu po zgłoszeniu się do obsługi, bez żadnych dodatkowych opłat.Amatorzy turystyki rowerowej, za 7 zł (niezależnie od odległości) mają możliwość przewozu w naszych pojazdach swoich jednośladów. Rower złożony można przewozić, jako bagaż – w cenie biletu na przejazd.

Dodaj komentarz