Publikacje Firm

Protektel z tytułem “Gazela Biznesu 2023”

Protektel uhonorowany został prestiżowym tytułem „Gazela Biznesu 2023”. Wyróżnienie dla najbardziej dynamicznych i transparentnych małych oraz średnich firm w Polsce nadawane jest przez Puls Biznesu i COFACE.

Przyznanie tego tytułu to potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i nieustającego rozwoju – przyznają przedstawiciele firmy Protektel. – Od skromnych początków w 2002 r. jako mikro-firma do dzisiejszego sukcesu, nasza podróż była pełna wyzwań i zwycięstw. Dziś, z przychodami przekraczającymi   mln zł i zespołem 30 wykwalifikowanych pracowników, dumnie stoimy wśród najlepszych.

Skupienie na innowacyjności i jakości

Unikalne patenty, linia pomiarowa do 150kV oraz certyfikaty ISO 9001 i 14001 to dowód zaangażowania firmy w innowacyjność i najwyższą jakość. Wspieranie sektora elektroenergetycznego i działalność zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych, świadczy o globalnym wpływie Protektela na branżę.

To osiągnięcie nie byłoby możliwe bez naszego zespołu, klientów i partnerów – dodaje Dariusz Stempiń, prezes zarządu spółki PROTEKTEL -. Dziękujemy Wam za wsparcie, zaufanie i wkład w nasz wspólny sukces. Stojąc przed nowymi wyzwaniami i możliwościami, w PROTEKTEL jesteśmy gotowi na dalszy rozwój i tworzenie przyszłości elektroenergetyki.

 

Dodaj komentarz