Personalia Raport z Polski Wydarzenia

Sławomir Nalewajka Dyrektorem Zarządzającym Alstom w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich

Sławomir Nalewajka został powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Alstom w Polsce, na Ukrainie oraz w Krajach Bałtyckich. Będzie on odpowiedzialny za utrzymywanie relacji z władzami lokalnymi i klientami, rozwój  sprzedaży, strategię rynkową, zarządzanie działalnością zakładów produkcyjnych Alstom oraz za zapewnienie realizacji projektów na najwyższym poziomie.

Sławomir Nalewajka ma ponad 37-letnie doświadczenie w branży kolejowej. Nowy dyrektor będzie dążył do wzmocnienia pozycji firmy w Europie Środkowej i Wschodniej oraz zwiększenia przewagi konkurencyjnej w tym strategicznym dla grupy Alstom regionie.

Dla Alstom Polska jest nie tylko jednym z priorytetowych rynków, ale także kluczowym krajem w całym klastrze Europy Środkowej i Wschodniej.

– Skupiamy się na rozwoju polskich zakładów i zwiększaniu naszej obecności oraz silnej pozycji na tym rynku. Sławomir wnosi do naszych struktur wszechstronne lokalne i międzynarodowe doświadczenie. Jestem przekonany, że jego wysokie kwalifikacje i sprawdzone umiejętności pozwolą mu skutecznie prowadzić nasz biznes w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich oraz przyczynią się do wielu sukcesów firmy w przyszłości – mówi Antonio Moreno, Dyrektor Zarządzający CEE w Alstom.

 

Czytaj dalej >