Raport z Polski Wydarzenia

Śmierć na stacji Gdańsk Wrzeszcz

Nie żyje mężczyzna, który wpadł pod pociąg towarowy na stacji Gdańsk Wrzeszcz. Do wypadku doszło w czwartek 19 maja, chwilę po godz. 6.00.

Do wypadku doszło krótko po godz. 6.00 (Fot. Autorstwa Janusz Jakubowski from Warsaw, Poland - Gdańsk Wrzeszcz, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=103963229)
Do wypadku doszło krótko po godz. 6.00 (Fot. Autorstwa Janusz Jakubowski from Warsaw, Poland – Gdańsk Wrzeszcz, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=103963229)

Policja oraz prokurator ustalają przyczyny tragicznego wypadku na torach na gdańskich torach. W godzinach porannych pod pociąg towarowy relacji Gdynia Port – Wałbrzych Główny wtargnął mężczyzna. Poszkodowanego nie udało się uratować. Służby medyczne, które przybyły na miejsce, odstąpiły od udzielenia pierwszej pomocy. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu pracują policyjni technicy. Jak informują przedstawiciele PKP Polskich Linii Kolejowych, zablokowany jest jeden tor, na którym doszło do wypadku. Pociągi przez stację przejeżdżają bez większych utrudnień.

Dodaj komentarz