Raport z Polski Wydarzenia

Spotkajmy się w Bielsku-Białej. Przed nami 35. edycja ENERGETAB!

Tylko tydzień dzieli nas od rozpoczęcia 35. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 września na terenie firmy ZIAD Bielsko-Biała S.A. Swoje stoisko wśród wystawców będzie miała Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

ENERGETAB 2021 - widok z lotu ptaka
ENERGETAB 2021 – widok z lotu ptaka

Tegoroczne targi ENERGETAB przyciągną ponad 350 wystawców z Polski i 11 krajów europejskich, Chin, a także Brazylii. Zaprezentują oni najnowsze produkty w zakresie budowy i osprzętu sieci elektroenergetycznych WN i nN, stacji transformatorowych WN, aparatów i systemów pomiarowych, automatyki i sterowania, oświetlenia przemysłowego i drogowego, systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz wielu innych specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Znacząca część ekspozycji to urządzenia i aparatura związana ze stosowaniem odnawialnych źródeł energii. Będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie paneli fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, pomp cieplnych i magazynów energii. Nie zabraknie także falowników i układów automatyki związanych z tymi technologiami.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Pawilon W, stoisko 5.

Dodaj komentarz