Raport z Polski Wydarzenia

Światowe premiery i nowe kierunki rozwoju. Przed nami XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO

Światowe premiery, nowe trendy i kierunku rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i zagranicznego – przed nami XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO! Wydarzenie odbędzie się w Kielcach w dniach 27-29 października 2021 r.

TRANSEXPO

Poprzednia edycja odbywającej się w cyklu dwuletnim wystawy pokazała że TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce, stanowiące ważny element na autobusowej mapie Europy.

– Edycję 2018 charakteryzowały premiery, ważne umowy, blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających oraz szereg znaczących biznesowych rozmów – informują organizatorzy wydarzenia. – To właśnie w Targach Kielce firma Solaris Bus&Coach zaprezentowała superlekki i oszczędny Urbino 12 LE lite hybrid jako światową premierę.

 

Podczas TRANSEXPO 2018 także uroczyście pożegnana została ceniona w branży od lat prezes wielkopolskiego potentata Solange Olszewska po sprzedaży firmy hiszpańskim udziałowcom. Polską premierę i jednocześnie jeden z targowych hitów przygotowała dla zwiedzających firma EvoBus. Pokazywany pierwszy raz w Polsce Mercedes Future Bus to bardzo konkretny pomysł przyszłościowego autobusu miejskiego. Wszystkie te wydarzenia podkreślają rangę wystawy, która w 2021 roku odbędzie się w Targach Kielce już po raz piętnasty.

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Link do rejestracji: https://www.targikielce.pl/transexpo/rejestracja-zwiedzajacych

  • kod do rejestracji: transexpo2021

Dodaj komentarz