Konferencja Wydarzenia

UTK zaprasza na szkolenia Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego

Jak zarządzać zmianami w pojazdach kolejowych, a także co należy wiedzieć o eksploatacji i stanie technicznym pojazdów kolejowych – to tematy najbliższych szkoleń Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego. 

Fot. UTK

Pierwsze zajęcia ruszają w czwartek 6 maja. Ich formuła będzie zdalna.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

  • 6 maja 2021 r. – Warsztaty dla ECMUtrzymanie a zarządzanie zmianami na pojazdach – jest to powtórzenie szkolenia realizowanego 8 kwietnia;
  • 20 maja 2021 r. – Eksploatacja i stan techniczny pojazdów kolejowych

Na pierwsze warsztaty można zapisywać się na stronie ABK od 27 kwietnia 2021 r., na drugie od 6 maja 2021 r.

W ramach prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego do czerwca 2022 r. przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla minimum 3 tys. przedstawicieli rynku kolejowego.

Celem ABK jest kształtowanie bezpiecznego i konkurencyjnego oraz sprawnie funkcjonującego systemu kolejowego przez wyrównywanie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników sektora transportu kolejowego. Akademia będzie również stanowić platformę upowszechniającą i wspomagającą wymianę dobrych praktyk.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Dodaj komentarz