Tramwaje Wydarzenia

Wyjątkowe Mikołajki z MPK Wrocław

Premierowy pokaz najnowszych tramwajów, prawdziwy Św. Mikołaj, iście bajkowa sceneria oraz atrakcje dla całej rodziny – organizowana przez MPK Wrocław rodzinna zabawa Mikołajkowa na Zajezdni Tramwajowej Borek zapowiada się magicznie. Wstęp wolny.

Spotkanie Mikołajkowe rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00 i zakończy o 14:00. Św. Mikołaj wraz ze swoim zaprzęgiem czekać będzie na małych i dużych na terenie jednej z hal postojowych Zajezdni Borek.

Wrocław z mikołajkowym prezentem

W tym roku zaprzęg świętego Mikołaja wzbogacony został o…renifery mechaniczne. Dwa nowe Moderusy Gamma zostaną zaprezentowane podczas niedzielnego spotkania. Na szczęście mieszkańcy Wrocławia byli na tyle grzeczni, że Mikołaj postanowił zostawić je nam wszystkim w prezencie. Do końca 2024 roku takich prezentów dostaniemy jeszcze 44.

Magiczna kraina w Zajezdni Borek

Chcesz poczuć się jak w bajce? Nic prostszego. Jedna z hal w Zajezdni Borek zmieni się w magiczny las ze świecącymi drzewkami. Każdy będzie mógł sprawdzić, jak wygodne są prawdziwe sanie św. Mikołaja oraz stanąć oko w oko z niedźwiedziem polarnym! Spokojnie, choć swoim rozmiarem budzi respekt, to ten czekający na Was w niedziele będzie wyjątkowo łagodny.

– Tego dnia nasza zajezdnia w magiczny sposób przemieni się w bajkową i świąteczną scenerię, dzięki której każdy z nas poczuje się jak dziecko. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych – zapewnia Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław.