Pasażer

Kasa biletowa w Michałowicach na linii WKD otwarta

Kasa biletowa w Michałowicach, na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej, wznowiła działalność. Przerwa w funkcjonowaniu obiektu związana była z remontem.

Fot. WKD

Kasa biletowa, w której podróżni będą mogli zaopatrzyć się w dowolny rodzaj biletów w ramach oferty WKD będzie czynna w dni powszednie, tj. od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w godzinach 7-19.

Budynek wyposażony został w nowoczesne terminale umożliwiające dokonywanie płatności także w formie bezgotówkowej.

– Konsekwentnie zwiększamy dostępność obiektów WKD dla osób z niepełnosprawnościami – w nowej odsłonie zyskali oni udogodnienia i wyższy komfort obsługi w postaci poszerzonych drzwi wejściowych oraz stanowiącą od niedawna standard we wszystkich okienkach kasowych pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących – informuje WKD.

 

Kasa biletowa w Michałowicach stanowi uzupełnienie sieci punktów sprzedaży biletów za pośrednictwem zróżnicowanych kanałów – niezależnie od wprowadzonych w ostatnim czasie nowych stacjonarnych automatów biletowych na wszystkich stacjach i przystankach osobowych, zapewniających możliwość nabycia dowolnego rodzaju biletów w systemie 24/7. Przypominamy, że na peronie w kierunku Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie kasy biletowej, pasażerowie mają do dyspozycji także biletomat nowego typu.

Reklama