Raport z Polski Wydarzenia

Rusza V Konkurs Kultury Bezpieczeństwa i przyjmowanie zgłoszeń do Magazynu Kultury Bezpieczeństwa

MAGAZYN KULTURY BEZPIECZEŃSTWA

Chcesz podzielić się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami z całym rynkiem kolejowym? Szukasz sposobu, aby Twoja praca dyplomowa trafiła do szerokiego grona odbiorów? Chcesz pochwalić się inicjatywami na rzecz Europejskiego Roku Kolei? Współtwórz Magazyn Kultury Bezpieczeństwa. W tym roku UTK umożliwił  zgłoszenie opisu swoich prac konkursowych do publikacji w Magazynie. Zgłoś nam to wypełniając formularz zgłoszeniowy do konkursu.

Jeżeli nie bierzesz udziału w konkursie, możesz także zgłosić swoje propozycje artykułu, przesyłając ja na adres poczty elektronicznej kultura@utk.gov.pl.

Do konkursu nadsyłać można artykuły z zakresu:

  • działalności w ramach Europejskiego Roku Kolei 2021;
  • innowacji, badań naukowych i techniki;
  • systemów zarządzania bezpieczeństwem i utrzymaniem wdrożonych w przedsiębiorstwach;
  • programów kształcenia i działalności szkół oraz uczelni wyższych;
  • kultury bezpieczeństwa w praktyce;
  • integracji i dostępu do usług kolei dla osób z niepełnosprawnościami.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane w III wydaniu Magazynu Kultury Bezpieczeństwa.

Objętość artykułu powinna zawierać się w przydziale od 10 do 24 tys. znaków ze spacjami. Wszystkie materiały graficzne umieszczane w publikacji powinny być przesłane jako osobne pliki z zastosowaniem grafik i zdjęć w najwyższej rozdzielczości. W przypadku chęci umieszczenia w artykule tabel lub wykresów również prosimy o przesłanie ich w wersji edytowalnej. Ułatwi to znacząco prace związane ze składem graficznym całości publikacji.

Wszelkie pytania związane z konkursem oraz Magazynem Kultury Bezpieczeństwa można przesyłać na adres poczty elektronicznej kultura@utk.gov.pl.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest również pod adresem: https://kb2021.webankieta.pl/