Polregio Wydarzenia

Spędź ferie z Polregio

POLREGIO zaprasza do wspólnego spędzania zimowej przerwy międzysemestralnej. Jaką ofertę przygotowało dla pięciu województw, które jako pierwsze rozpoczęły ferie?

Fot. POLREGIO
Fot. POLREGIO

Między 17 a 30 stycznia wolne od szkoły ma młodzież z województw: lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego. Dla osób wybierających się w podróż, POLREGIO przygotowało atrakcyjne oferty i połączenia.

Województwo lubuskie

Warto skorzystać z połączenia Zielona Góra Główny – Jelenia Góra. Połączenie dostępne jest w każdy weekend – przez cały rok. Cena regularna na tej trasie to 32,80 zł, ale warto skorzystać również z możliwości jakie daje mini bilet turystyczny – można wyruszyć na tym bilecie w sobotę i wrócić w niedzielę.

Województwo małopolskie

W Małopolsce zaś możemy skorzystać z połączeń weekendowych Kraków Główny – Żywiec. Jak jedyni jeździmy tam bezpośrednio. Bilet normalny można w nabyć w cenie 16 zł.

Z Krakowa Głównego można również dojechać pociągami POLREGIO do Wadowic i Bielska – Białej. To połączenie całoroczne, którym również można dotrzeć do ośrodków zimowego wypoczynku. Niespełna 3 godzinna podróż bez przesiadki (2 h 45 min.) do Bielska – Białej i można szusować na stoku. Zapraszamy do korzystania z Taryfy Małopolskiej, również na innych destynacjach w tym regionie.

Województwo świętokrzyskie

Z Kielc podróżni mogą pojechać z POLREGIO do Buska – Zdrój. Jako jedyny przewoźnik realizujemy to połączenie. W niecałą godzinę (55 min) można dojechać ze stolicy województwa świętokrzyskiego do tego miasta – uzdrowiska. Bilet normalny, w ramach oferty Bilet Świętokrzyski jest w cenie 7,30 zł .

Województwo wielkopolskie

W Wielkopolsce do dyspozycji podróżnych jest przyspieszony pociąg REGIO, który codziennie realizuje połączenia na trasie Poznań Główny – Szklarska Poręba Górna.

Tutaj również szczególnie polecamy mini bilet turystyczny.

PKP PLK montuje nowoczesny system informacji pasażerskiej

Dodaj komentarz