Konferencja Wydarzenia

Trwa rejestracja na konferencję o prawie kolejowym

Urząd Transportu Kolejowego i Fundacja ProKolej zapraszają na konferencję „Prawo na kolei – regulacje krajowe i europejskie”. Tegoroczna edycja obejmować będzie tematy związane z wdrażaniem regulacji unijnych, w tym IV Pakietu Kolejowego.

Konferencja będzie miała charakter hybrydowy  (fot. Fundacja ProKolej)
Konferencja będzie miała charakter hybrydowy (fot. Fundacja ProKolej)

Już w przyszły poniedziałek 25 marca b.r. siedziba Urzędu Transportu Kolejowego  w Warszawie po raz czwarty gościć będzie specjalistów na co dzień zajmujących się prawem kolejowym. Podobnie jak w trzech poprzednich edycjach, w marcu odbędzie się tu wydarzenie, które ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń oraz integrację środowiska prawniczego skupionego wokół branży kolejowej.

Wydarzenie będzie składać się z dwóch sesji prezentacji, które swym zakresem obejmować będą kwestie związane z procedurami regulującymi proces liberalizacji rynku, gwarancjami jakości usług przewozowych oraz planowaną reformą alokacji przepustowości infrastruktury kolejowej. Poszczególne tematy będą omawiane przez przedstawicieli UTK i wybranych kancelarii prawnych.

Konferencja będzie miała charakter hybrydowy – obrady toczyć się będą w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego, w Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie, a równolegle dostępna także będzie transmisja on-line. Uczestnictwo w obu formach jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia ze strony organizatorów.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszenia udziału dostępne są na stronie https://kolej365.pl/prawo-kolejowe-2024/

Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona!

Dodaj komentarz