Publikacje Firm

Weidmüller świętował 30-lecie istnienia [ZDJĘCIA]

Trzydzieści lat minęło – w tym czasie Weidmüller stał się jednym z czołowych dostawców przemysłowej techniki łączeniowej i automatyki w kraju.

Ze względu na ograniczenia covidowe firma przełożyła organizację uroczystej gali jubileuszowej – ta odbyła się w zeszłym tygodniu w hotelu Holiday In w Józefowie pod Warszawą. W wydarzeniu brali udział klienci, partnerzy, przedstawiciele mediów oraz pracownicy firmy, w sumie ponad sto osób. Władze koncernu Weidmüller reprezentował Executive Board Member and Chief Sales Officer Timo Berger.

W trakcie gali Witold Bereszczyński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający Weidmüller Sp. z o.o. podsumował historię rozwoju spółki oraz przedstawił jej aktualną strukturę oraz pozycję rynkową. Timo Berger przybliżył obecnym kierunki rozwoju na najbliższe lata.

Wydarzenie prowadził i występował przed gośćmi satyryk Rafał Rutkowski. Goście bawili się przy muzyce zespołu „Out of Control”.

Ważnym elementem wydarzenia było wręczenie nagród jubileuszowych za rozwój biznesu. W kategorii firm dystrybucyjnych nagrody otrzymali: P.H. “Alfa Elektro” Sp. z o.o., Grodno S.A. oraz Solar Polska Sp. z o.o.. W kategorii firm przemysłowych nagrody otrzymali: Stadler Polska Sp. z o.o. , Dürr Poland sp. z o.o. i MPL Techma Sp. z o.o. . Nagrodzone zostały również Joanna Baka oraz Jola Siporska z firmy Weidmuller, za ponad 20 letni staż pracy. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Firma Weidmuller serdecznie dziękuje wszystkim gościom oraz klientom, partnerom i pracownikom, którzy przyczynili się do sukcesu jaki odniosła firma na polskim rynku w trakcie tych 30 lat.

Dodaj komentarz