Konferencja Wydarzenia

Zapraszamy do Wisły. Przed nami XVII konferencja “Telekomunikacja i Informatyka na Kolei”

Tylko 5 tygodni dzieli nas od XVII edycji konferencji „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” w Wiśle. Jak co roku udział w niej wezmą eksperci, przedstawiciele świata nauki oraz IT. Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmujemy do 14 lutego.

Konferencja odbędzie się w dn. 11-13 marca w Wiśle. Udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 50 osób reprezentujących kolejowy sektor publiczny. Największą grupę ekspertów delegują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – 11 osób z biur: teleinformatyki, automatyki i telekomunikacji, bezpieczeństwa informacji oraz obsługi pasażerskiej. Kolejne 6 osób reprezentować będzie PKP Informatyka sp. z o.o., a 8 – PKP TELKOL sp. z o.o. Pojawią się również narodowi przewoźnicy PKP CARGO S.A. oraz PKP Intercity S.A.

Grupa PKP, narodowy zarządca infrastruktury oraz koleje samorządowe i właściciele bocznic to łącznie 20 kolejowych podmiotów gospodarczych zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu telekomunikacji i informatyki.

W ciągu 3-dniowej konferencji przedstawionych zostanie 25 prezentacji związanych z kolejową branżą telekomunikacyjną i informatyczną.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 lutego. Zachęcamy do wystąpień (15 minut) oraz udziału w wystawie jako wystawca. Oferujemy również powierzchnię wystawienniczą na STOISKU IZBY podczas targów

Osoba do kontaktu:

inż. Zbigniew Wiśniewski – Project Manager
Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei
tel.kom. 508 500 995

 

Szczegóły: TELEKOMUNIKACJA I INFORMATYKA NA KOLEI – www.telematykanakolei.pl

 

Dodaj komentarz