Agencja Rozwoju Przemysłu, w ramach obchodów 30-lecia działalności, zaprasza do udziału w drugim cyklu webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz. 12.00.
Wydarzenie skierowane zostanie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
– W trakcie spotkania porozmawiamy o instrumentach wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej – informują organizatorzy wydarzenia.
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
- Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
- Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
- pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym
- pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
- leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują
- samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
- leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
- programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów
- pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.
Na bezpłatne webinarium zapisać się można na: https://www.interankiety.pl/f/7A1kn1Gv
Informacje o kolejnych wydarzeniach dostępne są na www.arp.pl, www.pfr.pl oraz w mediach społecznościowych ARP.
ARP S.A. to spółka Skarbu Państwa, działająca w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Od początku swojej działalności odpowiada na najważniejsze potrzeby polskiej gospodarki.
ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności zakończyła z sukcesem wdrożenie kompleksowej strategii finansowania przedsiębiorców, która oparta jest na trzech komplementarnych filarach: działalność finansowa skupiająca finansowanie obrotowe, inwestycyjne i przedrestrukturyzacyjne oferowane MSP i dużym firmom (w tym oferta Tarczy Antykryzysowej dla MSP) działalność restrukturyzacyjna realizowana poprzez program Polityka Nowej Szansy działalność inwestycyjna wspierająca przedsiębiorców lokujących moce produkcyjne w specjalnych strefach ekonomicznych