POLREGIO przywraca do swojej oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny”. Jego sprzedaż rusza w poniedziałek 1 lipca i potrwa aż do końca wakacji. – Bilet wakacyjny dostępny jest w dwóch wersjach i atrakcyjnych cenach – zapowiada przewoźnik.
Z Beskidów na Mazury, a potem jeszcze spontaniczna wycieczka do Krakowa? Tak, ponieważ planowanie wakacji z POLREGIO to wyjątkowa wygoda i wiele możliwości odkrywania zakątków Polski. To właśnie zapewnia bilet, który przewoźnik przygotował specjalnie na lato.
– „Bilet tygodniowy wakacyjny” to bilet sieciowy, który uprawnia do wielokrotnych przejazdów pociągami – informuje POLREGIO. – Przez cały czas jego ważności, czyli od 1 lipca do 1 września 2024 r., każda osoba może korzystać bez ograniczeń z połączeń w ramach obowiązywania oferty. Od momentu zakupu bilet jest ważny przez 7 kolejnych dni. Należy jednak mieć na uwadze, że bilet jest w sprzedaży do 26 sierpnia 2024 r.
Ten sezonowy bilet jest dostępny w dwóch wersjach:
- w tańszej, za 149 zł, uprawniającej do przejazdów pociągami POLREGIO;
- w droższej, za 179 zł, uprawniającej do przejazdów pociągami POLREGIO oraz pociągami uruchamianymi przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną, Arriva RP i Koleje Wielkopolskie.
„Bilet tygodniowy wakacyjny” jest imienny. Trzeba go podpisać imieniem i nazwiskiem przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu i zawsze podczas podróży mieć dokument potwierdzający tożsamość.
Bilet tygodniowy można kupić w kasach i automatach biletowych, w pociągu u obsługi i przez system mPOLREGIO.
Z biletu wakacyjnego są wyłączone przejazdy na terenie województw:
pomorskiego, ograniczonego stacjami: Bukowo Człuchowskie, Czarne, Gardeja, Prabuty, Silno, Słosinko, Smętowo, Stare Pole, Sycewice, Szlachta;
dolnośląskiego, ograniczonego stacjami: Wilków Namysłowski, Borucice, Lipki, Paczków, Pawłów Wlkp., Rawicz, Bytom Odrzański (tylko w pociągach relacji Zielona Góra Gł. – Leszno i Leszno – Zielona Góra Gł.), Iłowa Żagańska (tylko w pociągach relacji Zielona Góra Gł. – Jelenia Góra i Jelenia Góra – Zielona Góra Gł.), Stare Drzewce;
podkarpackiego, ograniczonego stacjami: Czarna Tarnowska, Werchrata, Zaklików, Siepietnica i Wielowieś oraz na odcinkach: Czarna Tarnowska – Tarnów, Siepietnica – Gorlice i Wielowieś – Sandomierz.