Konferencja Wydarzenia

Zróbmy razem biznes w… Pakistanie. Zapraszamy na webinar [LINK]

Myślisz o rozwoju swojego biznesu na rynku pakistańskim? Chcesz podjąć owocną, międzynarodową współpracę? Weź udział w webinarium z cyklu Zróbmy razem biznes „Pakistan – Polska – możliwości współpracy gospodarczej z rynkiem pakistańskim”.

Wydarzenie rozpocznie się dziś (22 września) o godz. 10.30. Rejestracja prowadzona jest online (https://formularze.kig.pl/pl/zrobmy-razem-biznes-pakistan-polska-mozliwosci-wspolpracy-z-rynkiem-pakistanskim).

Organizatorem seminarium biznesowego jest Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce.

Celem wydarzenia jest rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi. W spotkaniu udział weźmie m.in. ambasador Piotr Opaliński, który zaprezentuje aktualne informacje o istotnych z punktu widzenia polskich przedsiębiorców uwarunkowaniach na rynku pakistańskim. Uczestniczący przedstawiciele polskich firm będą mogli przedstawić własne uwagi i sugestie dot. współpracy biznesowej oraz oczekiwania co do ich wsparcia ze strony Ambasady RP w Islamabadzie oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Gośćmi wydarzenia będą także: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi stan gospodarki oraz możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów – widziane z perspektywy pakistańskiej, a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem.