Celem studiów jest zatem nie tylko wyposażenie słuchaczy w wiedzę z zakresu logistyki, ale również zapoznanie ich z praktycznymi narzędziami zarządzania logistyką w przedsiębiorstwie. Dla słuchaczy takie studia mogą być świetną inwestycją we własny rozwój zawodowy, poszerzeniem horyzontów myślowych dających nowe perspektywy na przyszłość, a dla przedsiębiorstw – czynnikiem osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej poprzez doskonalenie zasobów ludzkich, które angażują do realizacji swoich procesów podstawowych i logistycznych.
Warto nadmienić, że program naszych studiów podyplomowych został dostosowany do standardów kwalifikacyjnych Candidate European Senior Logistician Europejskiego Towarzystwa Logistycznego (European Logistics Association – ELA), co zostało potwierdzone certyfikatem Polskiego Towarzystwa Logistycznego (PTL).
Studia, które CS Natura Tour planuje uruchomić przy współpracy z Uniwersytetem Gdańskim, mają na celu przede wszystkim zapoznanie studentów ze współczesną wiedzą logistyczną przy stworzeniu merytorycznych i metodologicznych podstaw do racjonalnego jej wykorzystania, przede wszystkim w środowisku kolejowych procesów transportowych.
Wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie stawia rynek usług logistycznych, „CS Natura Tour” Sp. z o.o. zainicjowała w tym temacie, współpracę z Uniwersytetem Gdańskim. Efektem tej współpracy jest kierowana do Państwa oferta Studiów podyplomowych:
„Wsparcie logistyczne działalności gospodarczej”
Opracowany przez Uniwersytet Gdański program studiów uwzględnia potrzeby Spółek z Grupy PKP w zakresie wykształcenia i rozwoju pracowników, realizujących zadania z dziedziny logistyki. Głównym założeniem Programu jest dostarczenie precyzyjnej wiedzy teoretycznej, wspartej zajęciami praktycznymi, na temat roli, zadań i celów procesów wsparcia logistycznego, a zwłaszcza ich obsługowych i integracyjnych funkcji.
Oferowane Państwu Studia mają na celu zapoznanie studentów z współczesną wiedzą logistyczną przy stworzeniu merytorycznych i metodologicznych podstaw do racjonalnego jej wykorzystania, przede wszystkim w środowisku kolejowych procesów transportowych.
Do realizacji Programu studiów, zostaną zaangażowani najlepsi wykładowcy Uniwersytetu Gdańskiego, którzy specjalizują się w badaniach dotyczących logistyki systemów gospodarczych, jak również praktycy z branży kolejowej i wielu innych doświadczonych wykładowców na co dzień współpracujących z Uniwersytetem Gdańskim.
Rekrutacja trwa do 28 lutego 2021 r.