Aktualności Wydarzenia

M&MR Trading Polska wsparło gdyńskie Hospicjum dla Dzieci

M&MR Trading Polska wsparło gdyńskie Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”. Spółka przekazała placówce środki do walki z pandemią Covid-19 – rękawiczki nitrylowe i jednorazowe maseczki.

– W obecnych, trudnych czasach niezwykle istotne jest wspieranie lokalnych społeczności – podkreślają przedstawiciele M&MR Trading Polska. – Gdyński Dom Hospicyjny dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca, wciąż zgłasza ogromne zapotrzebowanie na środki do walki z koronawirusem – m.in. na maseczki, rękawiczki nitrylowe czy fartuchy. Każda ilość ma znaczenie, a szczególnie ważne jest udostępnianie i szerzenie informacji o ich zapotrzebowaniu.

Spółka M&MR Trading Polska, członek Polskiej Izby na Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei przekazała „Bursztynowej Przystani” 200 sztuk rękawiczek i 250 sztuk maseczek.

– Mamy ogromną nadzieję, że to, co przekazaliśmy choć trochę ułatwi pracę w czasie pandemii oraz ochroni małych podopiecznych i odwiedzające ich rodzeństwo – dodają przedstawiciele spółki.  – Zachęcamy do wspierania Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, a także innych podmiotów, których codzienność zależna jest w tak dużej skali od darczyńców. Życzymy całemu zespołowi Hospicjum Dziecięcego „Bursztynowa Przystań” wytrwałości w tym bardzo trudnym czasie.

Spółka M&MR Trading Polska jest wiodącym dostawcą produktów, usług oraz autorskich, indywidualnych rozwiązań dla branży przemysłowej i poligraficznej na rynku polskim. Obecnie zatrudnia ponad 50 pracowników, posiada siedzibę centralną w Gdyni oraz kilka biur regionalnych rozsianych po całej Polsce. Już od prawie 30 lat jakość i ciągły rozwój stanowią podstawowe standardy jej biznesowego funkcjonowania.

Dodaj komentarz