Konferencja

O bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych – Fundacja “Pro Kolej” zaprasza na konferencję

Fot. bezpieczny-przejazd.pl

Fundacja „Pro Kolej” wraz z Akademią Leona Koźmińskiego zaprasza na VI edycję konferencji „Przejazdy kolejowo-drogowe”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 9 marca od godz. 9.30 w auli Akademii przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie.

Podczas konferencji najnowsze rozwiązania z zakresu techniki i zarządzania bezpieczeństwem na przejazdach kolejowo-drogowych przedstawią eksperci i zaproszeni goście, w tym: Ignacy Góra, Prezes UTK, Tadeusz Ryś, przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych, czy Katarzyna Kucharek, Prezes Fundacji Grupy PKP. W swoich wystąpieniach zaprezentują tematykę związaną m.in. z zagrożeniami na przejazdach kolejowych, metody podnoszenia bezpieczeństwa oraz efekty, jakie przynoszą inwestycje w infrastrukturę i technologię związaną z koleją. Swoje spostrzeżenia na obszar skrzyżowania dróg z torami przedstawią także kolejarze, zarządcy dróg oraz ich użytkownicy.

W trakcie wydarzenia zorganizowany zostanie panel dyskusyjny „Zarządzanie infrastrukturą i bezpieczeństwem w transporcie”, w którym udział wezmą przedstawiciele GITD, Komendy Głównej Policji i firmy ubezpieczeniowej. Rozmowę moderować będzie Krzysztof Woźniak, dziennikarz TOK FM.

Udział w konferencji jest płatny – 100 zł / netto dla przedstawicieli sektora finansów publicznych, dla pozostałych uczestników – 300 zł / netto. Spotkanie dedykowane jest specjalistom z branży kolejowej oraz drogowej, zarządców infrastruktury, firm zaangażowanych we wszystkie procesy etapu inwestycyjnego oraz producentów i wykonawców nawierzchni, urządzeń sterowania ruchem, wyposażenia i oznakowania.

Konferencja „Przejazdy kolejowo-drogowe” objęta została honorowym patronatem m.in. Prezesa UTK oraz PKP PLK.

Szczegółowe informacje, agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.rail22.pl.

Dodaj komentarz