Polregio

Platforma internetowa POLREGIO doceniona “Orłem innowacji”

Platforma internetowa „Podróż bez barier” spółki POLREGIO, wprowadzona w roku 2019, doceniona została w konkursie „Orzeł Innowacji”. To innowacyjne rozwiązanie pozwala podróżnym z ograniczoną mobilnością wyszukać najdogodniejsze połączenia przewoźnika i zaplanować swoją Podróż, w tym zamówić asystę. 

„Orzeł Innowacji” Rzeczpospolitej to konkurs, w którym doceniane są polskie przedsiębiorstwa prowadzące prace badawczo-rozwojowe, wprowadzające na rynek nowe produkty oraz usługi i osiągające dzięki nim sukcesy biznesowe, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju społecznego kraju. Celem kapituły jest wskazanie oraz promocja firm, które inwestują w innowacje i dzięki nim są konkurencyjne na rynku nie tylko polskim, lecz także europejskim i światowym.

– To dla nas wielki zaszczyt, chcę podziękować jury konkursu, iż doceniło i zdecydowało się przyznać wyróżnienie tak ważnej społecznie platformie jaką jest „Podróż bez barier”. Wszelkiego typu zmiany, które wprowadzamy mają służyć bezpieczniejszej, bardziej komfortowej i szybszej podróży dla pasażerów, których dobro jest dla nas priorytetem. Przykładem właśnie takiej przełomowej zmiany jest platforma dla osób z niepełnosprawnościami, która usprawniła podróże osób o ograniczonej mobilności w naszym kraju, przeciwdziałając jednocześnie ich wykluczeniu. To naprawdę nowoczesne i potrzebne narzędzie i zachęcamy innych przewoźników do włączenia się w ten projekt – mówi Artur Martyniuk – Prezes Zarządu POLREGIO.