Przewozy towarowe Wydarzenia

Russian Railways Logistics dostarczyło sprzęt medyczny z Chin dla BIOCAD

Oddział Logistyki Kolei Rosyjskich w Sankt Petersburgu zaczął świadczyć kompleksowe usługi transportowe i logistyczne w zakresie spedycji nowoczesnego sprzętu medycznego na potrzeby fabryk BIOCAD w Moskwie i Sankt Petersburgu.

Specjaliści z oddziału Logistyki Kolei Rosyjskich w St. Petersburgu opracowali multimodalny szlak transportowy, z wykorzystaniem transportu morskiego i drogowego. Pierwsza partia sprzętu medycznego została wysłana z portu w Szanghaju do portu w Sankt Petersburgu, skąd dotarła do Zelenogradu. Całkowity czas podróży wyniósł około 2 miesiące.

Do zadań RZD Logistics należy organizacja zintegrowanego łańcucha logistycznego transportu ponadgabarytowego, na który składa się sprzęt medyczny, z portu w Szanghaju do Zelenogradu i St. Petersburga. Proces obejmuje operacje załadunku i rozładunku, składowania towarów, formalności, uiszczania opłat frachtowych i innych kosztów. Dodatkowo firma monitoruje transport na trasie.

– Kompetencje Russian Railways Logistics pozwalają opracowywać wysokiej jakości zintegrowane rozwiązania logistyczne dla naszych klientów – informuje przewoźnik. – Bogate doświadczenie w organizowaniu przewozów multimodalnych jest gwarancją udanej realizacji takich projektów. Podczas pierwszej dostawy firma RZD Logistics wykazała się rzetelną obsługą i pełnym wywiązaniem się z zobowiązań w zakresie transportu najnowocześniejszego sprzętu.

 

Przesyłki przeznaczone dla zakładu w St. Petersburgu są już w drodze i wkrótce zostaną dostarczone do klienta.

Oceniając wysoką niezawodność partnera, BIOCAD i JSC Russian Railways Logistics zgodziły się zorganizować kompleksowe usługi transportowe w perspektywie długoterminowej.