Wydarzenia

Czy Polska stanie się logistycznym hubem Europy? PITD zaprasza na konferencję

Konferencja „Polska logistycznym hubem Europy”, która odbyć się miała 15 października w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się w trybie zdalnym. Organizatorzy podjęli taką decyzję kierując się bezpieczeństwem uczestników.

– Program konferencji i panele dyskusyjne pozostają bez zmian – deklarują przedstawiciele Polskiego Instytutu Transportu Drogowego. Partnerem organizacyjnym i merytorycznym wydarzenia jest Klaster Luxtorpeda 2.0.

 

Konferencja jest kontynuacją rozmów i debat eksperckich, podczas których poruszane są istotne sprawy z punktu widzenia rozwoju polskiej branży logistyczno-transportowej. Tematy dotykają wielu kwestii, od infrastruktury twardej, zagadnień prawnych, rynku e-commerce po cyberbezpieczeństwo i infrastrukturę miękką.

Jakie są szanse i zagrożenia, a także jakie warunki musimy spełnić, aby Polska stała się Logistycznym Hubem Europy? – o tym, w keynote speech, opowie Andrzej Banucha z Grupy PKP Cargo S.A. Z ekspertami będzie można także porozmawiać o cyfryzacji, jak i organizacji transportu kolejowego i drogowego. Omówione zostaną również kwestie transportu intermodalnego oraz Pakietu Mobilności i IV Pakietu Kolejowego.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele: PKP CARGO S.A., Clip Group, Oracle, INELO, ATC Cargo SA, Siemens Mobility i wiele innych!

Link do strony wydarzenia i rejestracji:
https://app.evenea.pl/event/logistycznyhub/

Dodaj komentarz