Wydarzenia

II Sympozjum Prawa i Techniki Kolejowej odbędzie się w formie online

Niemiecki Federalny Urząd Transportu Kolejowego zdecydował o zmianie terminu II Sympozjum Prawa i Techniki Kolejowej. Dwudniowe wydarzenie przeniesione zostanie na 28/29 września 2020 r. Zmieni się również jego formuła – z uwagi na pandemię koronawirusa, wykłady przeprowadzone zostaną w formie online. Uczestnicy, którzy już się zarejestrowali, otrzymają oddzielne informacje o ponownej rejestracji.

Tematy poruszone na Sympozjum związane będą m.in. z wdrożeniem IV Pakietu Kolejowego, zbliżającym się wdrożeniem ustawy o ochronie przed hałasem kolejowym oraz kilkoma innymi regulacjami unijnymi dot. transportu szynowego.

– Poinformujemy także o nowych wynikach badań i przekażemy najświeższe informacje związane z aktualną jurysdykcją kolejową – zapowiadają organizatorzy.

 

Rejestracja na II sympozjum Prawo i technika kolejowa 2020 (cyfrowo) .

Pytania dotyczące procesu rejestracji należy kierować na adres: Veranstaltungen@academy.rwth-aachen.de.

  • Pierwszy dzień wydarzenia : 28.09.2020, godz.14:00-17: 45
  • Drugi dzień wydarzenia : 29.09.2020, godz. 9:00 – ok. 13:00

Miejsce : wirtualna konferencja

Organizator: Federalny Urząd Transportu Kolejowego, katedry prawa publicznego na uniwersytetach we Frankfurcie i Pasawie oraz katedra kolei i transportu na RWTH Aachen University

Opłata za uczestnictwo : 120,00 euro za osobę

Wykłady z sympozjum 2019 : Wykłady i prezentacje, które odbyły się podczas sympozjum 2019 są dostępne do pobrania w dziale Publikacje / FET 2019 .

Reklama