Raport z Polski Wydarzenia

Newag zaprasza na tor testowy i do swojej siedziby

Nowosądecka firma Newag, producent pojazdów szynowych, wspiera 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spółka wystawiła na licytację zwiedzanie firmy oraz przejazd pojazdem szynowym na torze testowym w siedzibie firmy.

Fot. Newag

Firma Newag jest wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów. Swoje produkty dostarcza polskim oraz zagranicznym klientom.

– Nasze pojazdy obsługują połączenia kolejowe, przewożąc pasażerów w czternastu województwach Polski  zaznaczają przedstawiciele spółki. – Newag aktywnie angażuje się także w wiele akcji charytatywnych, wspomagając dzieci i dorosłych na terenie województwa małopolskiego i nie tylko.

 

Aukcja prowadzona jest na portalu Allegro: LICYTACJA NEWAG

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zbiórka na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku dedykowana będzie wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Dodaj komentarz