Raport z Polski Wydarzenia

Poczta Polska zwycięzcą przetargu na ochronę obiektów PKP Intercity

Wyspecjalizowana komórka Poczty Polskiej Centrum Poczta Polska Ochrona wygrała przetarg na „Świadczenie usługi ochrony fizycznej wskazanych stacji postojowych i nieruchomości PKP Intercity S.A.”

Poczta Polska wygrała przetarg organizowany przez PKP Intercity SA

Przetarg składał się z czterech części i nasza oferta została wybrana we wszystkich czterech postępowaniach. Naszym zadaniem będzie ochrona terenu i składów na 32 stacjach postojowych PKP Intercity – mówi Robert Dołęga, Dyrektor CPPO.

Na początku kwietnia Poczta Polska podała informację o rozpoczęciu współpracy z PKP Intercity z dniem 1 lutego 2022 roku. Współpraca uwzględnia część działań, które obejmował przetarg. Umowa na pełną obsługę klienta będzie obowiązywała przez 12 miesięcy.

– Dla Centrum Poczta Polska Ochrona ostatnie przetargi stanowią bardzo ważny element realizacji przyjętej strategii. Wejście w ten segment rynku i pozyskanie takiej firmy jak PKP Intercity, pokazuje naszym konkurentom, że możemy stać się w najbliższej przyszłości znaczącą firmą na rynku ochrony – mówi Wiesław Włodek, wiceprezes Poczty Polskiej.

 

Spółka CPK będzie współpracować z Pocztą Polską

W związku z współpracą, Poczta Polska będzie świadczyć usługę ochrony fizycznej w 4 rejonach. Odpowiadają one obszarom działania Zakładów PKP Intercity:

CPPO koncentruje się na rozwijaniu oferty w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia. Swoje usługi kieruje zarówno do dużych, jak i mniejszych podmiotów gospodarczych, które wymagają specjalistycznych uprawnień i wyspecjalizowanej kadry.

Dodaj komentarz