Publikacje Firm Wydarzenia

Przemysł 4.0 na kolei: Od Big Data do Smart Data dzięki zedas®asset

Z pomocą oprogramowania można w przejrzysty sposób  monitorować i analizować wszystkie istotne dane procesowe, operacyjne i pomiarowe dotyczące poszczególnych komponentów. Wyświetlany jest stan infrastruktury lub pojazdu wraz z jego „historią życia”. Wszystkie informacje istotne dla utrzymania ruchu, takie jak usterki, terminy, zlecenia, wartości pomiarowe lub naruszenia limitów są zarządzane centralnie.

Terminy definiowane są w planach konserwacji, które mogą być uruchamiane cyklicznie lub w zależności od obciążenia. Na podstawie analizowanych danych tworzona jest prognoza zużycia. Możliwe jest również generowanie planów pracy i list kontrolnych wspierających planowanie budżetu.

Inteligentne zarządzanie zasobami i budżetowanie

W ramach procesów roboczych możliwy jest monitoring czasu ich realizacji, zużytych materiałów i części zamiennych. Pozwala to efektywniej planować i budżetować niezbędne działania konserwacyjne. Wykorzystując metody statystyki wielowymiarowej i modułów analitycznych można łatwo uzyskać prognozy kosztów inwestycyjnych i kosztów eksploatacji perspektywie dni, miesięcy lub lat z uwzględnieniem różnych wariantów decyzyjnych.

Osoba kontaktowa:

Krzysztof Łukasik
tel: +48 506 611 106
e-mail: klukasik@zedas.com
www.zedas.com
YouTube: http://bit.ly/yt-playlist-pl