Przewozy towarowe

Sukces spółki LOTOS Kolej w Rankingu Firm TSL

LOTOS Kolej stanęła na podium Rankingu Firm TSL w kategorii związanej ze spółkami transportowymi. Zestawienie objęło najważniejsze przedsiębiorstwa reprezentujące sektory transportu, spedycji i logistyki. Laureatów poznaliśmy w trakcie jubileuszowej gali, zorganizowanej on-line.

Ranking Firm TSL odbywa się pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej, pod nadzorem merytorycznym SGH w Warszawie. Jest uważany za jedną z najbardziej obiektywnych i rzetelnych ilustracji rynku TSL w Polsce.

W tegorocznym rankingu LOTOS Kolej zajęła III miejsce w kategorii: „Przychody z deklarowanej głównej działalności – transport”, plasując się najwyżej spośród wszystkich spółek kolejowych oraz znalazła się w czołówce kategorii „Przychody z działalności TSL”.

Spółka kolejny raz zapracowała na miejsce na podium rankingu, co jest dowodem stałego, konsekwentnego jej rozwoju. Do udziału w prestiżowym zestawieniu zapraszane są przedsiębiorstwa, które uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln zł i stanowił on nie mniej niż 51 proc. wartości przychodu ogółem. Udział w rankingu jest bezpłatny, o kolejności decydują jedynie względy merytoryczne.

– Dla spółki niezwykle istotne jest stałe poszerzanie portfela zamówień, co wpływa pozytywnie na wynik finansowy. Obiektywne reguły Rankingu Firm TSL powodują, że ponowne znalezienie się na podium w kategorii firm transportowych jest dużym sukcesem LOTOS Kolej. Jest to dla nas również potwierdzenie skuteczności podejmowanych działań – powiedział Anatol Kupryciuk, prezes Zarządu LOTOS Kolej.

Dodaj komentarz