Aktualności

Wyróżnienie dla Kolei Wielkopolskich

Podczas Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności oraz gali XI edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2017 w Krynicy-Zdroju Koleje Wielkopolskie zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Najwyższa Jakość Quality International 2017”.

Specjalne wyróżnienie dla regionalnego przewoźnika w kategorii Services zostało przyznane za jakość oferowanych usług pasażerskich. Kapituła Programu bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem regionalnego przewoźnika w doskonaleniu procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie usług, będących przedmiotem zgłoszenia do programu. Najwyższa Jakość QI, projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością, uznawana jest za jeden z największych programów projakościowy w Polsce.
W tym roku odbyła się jego XI edycja, zrealizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania spółką, a Godło QI stanowi wymierne wsparcie
w budowaniu jej pozytywnego wizerunku.

Dodaj komentarz